Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 1 millió forintból ti hogy...

1 millió forintból ti hogy indulnátok el külföldre?

Figyelt kérdés
Kiköltözést és letelepedést tervezünk, elsősorban Angliában. Ti hogy indulnátok neki? Kicsit tanácstalan vagyok, vagy inkább csak attól félek hogy nem jön össze és akkor elpazaroltunk egy csomó pénzt. Amúgy beszélek angolul, csak félek az egésztől jelenleg.

2019. máj. 7. 19:48
 1/9 mindentudó99 ***** válasza:
57%
Csak úgy hogy biztos helyre mész. Különben az egy milla nem sokáig elég. Ismerősem inkább másféllel indultak. Álltalában hitelből. Aztán később könnyen törlesztették.
2019. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha családostól tervezed, úgy hogy semmi nincs lefixálva, és egyből házat akarsz bérelni, akkor gyűjts még hozzá, mert angol múlt nélkül, itteni bankszamla nélkül, credit check és egyebek ellenőrzése nélkül agency tuti nem ad ki lakást és a privát landlordok is 6 havi előre fizetett rentet kérnek. (Hiszen nincs múltad itt). Ami a helyiségtől függően minimum 5000 font, ami jóval több, mint egymillió plusz ugye első havi fizuig enni és közlekedni is kell. Itt élek, tudom, hogy mik a nehézségek.
2019. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ketten mennénk párommal, gyerek nincs. Ezt nem írtam.
2019. máj. 7. 20:39
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Állást azért kezdhetnél nézegetni mindkettőtöknek!
2019. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

"1 millió forintból ti hogy indulnátok el külföldre?"

Sehogy!

Vagy legfeljebb egyedül és amikor megvan legalább egy bérelt szoba, akkor jöhetne a csaj is.

2019. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor béreljetek szobát első körben. Dupla szoba már £600/hónaptól van. Magyarokat nem ajánlok, sokszor tömegszállást hirdetnek, de persze a hirdetésekben szépítik. Azért nem mindenki, de ha van kint megbízható ismerősötök, akkor inkább tőle kérjetek segítséget. Sőt, én azt mondom, hogy egy hétig vegyetek ki airbnb lakást vagy szobát, kevés cuccal gyertek, amivel könnyű mozogni. És ha találtok munkát, hosszútávú megbízható albérletet, szobát, akkor átcuccoltok. Mert így legalább, ha valami átverésbe futottok bele, nincs az, hogy már egy hónapra kifizettetek x összeget, amit többet nem kaptok vissza. Sok facebook csoport van, a legjobb a jó magyarok angliában, a többiben rengeteg a troll, a tipikus magyar mentalitású. Valami tervetek van egyáltalán? Hol akartok lakni, mit akartok dolgozni? Ismerősök vannak?
2019. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Annyival stoppolnék Kenyába.
2019. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van kint ismerősünk, de nem akarnám őket első körben ilyennel terhelni. Airbnb-re énis gondoltam, munka meg, ami lesz, elég sok hirdetést látok gumtreen-n pl. többféle városra is rákeresve. Arra gondoltam, hogy valami kisebb városban vagy faluban keresnénk albit, és akkor a lakbér nem sok, aztán helyben valami pubban elhelyezkedni, ilyesmi. Hülye ötlet?
2019. máj. 7. 21:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ötlet. Sokszor staff házuk is van a puboknak. Direkt az alkalmazottaknak van fenntartva.
2019. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!