Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valakinek SX100 NSM00...

Van valakinek SX100 NSM00 Sanxing típusú villanyórája? Hogyan kell leolvasni? Van tizedes jel mögötte? Látássérült vagyok nem tudom felnagyítani. Nem mindegy mennyit mutat. Nem látható a fogyasztás sem. Köszönöm ha tudsz segíteni

Figyelt kérdés

#villanyóra #leolvasása
2019. máj. 20. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt válaszd ki a típust és letöltheted a használati útmutatót hozzá: [link]
2019. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sikerült egy látássérültnek olyan villanyórát adni, amit még egy sötét helyen egy sasszemű sem biztos, hogy könnyen le tudna olvasni. Kicsi kijelző nehezen leolvasható számokkal. Nyugodtan jelezd, hogy ezt te nem tudod leolvasni, adjanak olyat aminek van képernyő világítása (pl Irton)
2019. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akarom mondani Itron (Ace 1000-280), de tudniuk kell, hogy melyiknek van jól látható kijelzője. Sajnos nem pont ilyen órám van, így nem tudom megnézni, hogy hova teszi a tizedesvesszőt. Okoskodni se akarok, de próbáld meg hátha kicserélik.
2019. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A TANÁCSOKAT. SAJNOS NEM ADNAK ÚJ ÓRÁT. SŐT MÁST SZEREL FEL AZ EON ÉS MÁST AZ ELMŰ. UGYAN AZ A TÍPUS AZ EGYIKBEN VAN A VÉGÉN TIZEDES AZ ELMŰ-N NINCS. MOST OLVASTÁK LE. MINDENKIT ÓVNÉK ETTŐL A TÍPUSTÓL MERT UGYAN ANNYI FOGYASZTÁS MELLETT EZ AZ ÓRA KEREKEN 3 X ANNYI FOGYASZTÁST MUTAT MINT A RÉGI FORGÓ MORGÓ. :(
2019. jún. 1. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!