Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Berakattam egy gázbojlert!...

Lantos jo kérdése:

Berakattam egy gázbojlert! Hogyan lehet a vízhőfokot beállítani? Nem akarom napokig méregetni a hőfokot! Ebben kérnék tanácsot. A beállító gomb beskálázott a készüléknek!

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Típus?
2019. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Értelmes kérdés... Nézd meg a papírján. De rákereshetsz a neten a típusra, mert azt úgysem írtad meg.
2019. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mindentudó99 ***** válasza:
Ha véletlen egy látnok idetévedne nézze már meg hogy a kerdezőnek tárolós vagy átfolyós a készüléke. És milyen fajta.
2019. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kritikán aluli megjegyzéseket nem kértem! Mivel szerelő szerelte be nem én vettem tipusra alvázszámra annyaneve száz példányba papírral a (köcsög) megjegyzőknek, így nem tudok több infóval szolgálni! KÖSZÖNÖM TISZTELETTEL!
2019. jún. 7. 05:21
 5/11 mindentudó99 ***** válasza:
71%
Ne haragudj de azt feltételeztük hogy tudsz olvasni. Ezek szerint túlbecsültük a képességeid. Mivel bazi nagy betűkkel rá szokták írni a márkanevet a készülékekre. És a tipusszám is rajtavan. Vagy a garancia papíron megtalálod. Ne haragudj már hogy segíteni akartunk.
2019. jún. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Én is elnézést kérek, hogy segíteni akartam.
2019. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na akkor még egyszer csak hogy talán önök is értsék! Használt cuccnak mióta vannak papírjai? A használt gépekre mióta adnak vásárlói garanciát ha magánszelyéjtő vesz valamit az ember? Az ezközön egy deka írás nincs a számlapon kívül amivel az elméletileg a hőfokot lehet állítani! Honna a faszból szerezzek adatot a nagytudású okostolyásoknak ha semmi írás ni se a gépezwtwn meg a kwzembe! Na ezt rakják őssze és eztán lehet okosakat írni barmok! Én kérek elnézest mindenttudó99 meg a máaik agytrösztről! Ez magyar!
2019. jún. 8. 00:47
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak még amit esetleg hiányosan írtam mert aztán ebbe is bele lesz kötve a számozás az 1-8ig van csak a félreértés elkerülése érdekében! A másik felék a bojler az tárolós vízmelegítő nem átfolyós mert azt úgy híják hivatalosa meg nem hivatalosan is! De ha nem akko csak é vagyok ....
2019. jún. 8. 00:53
 9/11 mindentudó99 ***** válasza:
Mindkettő bojler csak az egy tárolós a másik átfolyós. Aztán ha nem írod honnan kellene tudni hogy hasznàlt? Azt se tudod mit vettél . Leírni se tudod pontosan aztán még neked ál feljebb. Egy alpári bunkó lehetsz. Az ember segítene te meg ilyen alpári módon beszélsz. Egyébként sok ész nem kell hozzá nyilván a 8-ason a legmelegebb. De ha még arra is képtelen vagy hogy feltekerd egyesre és utána megnézd pár óra múlva majd ugyanezt nyolcason akkor rajtad úgy se lehet segíteni.
2019. jún. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vègre valami! Tudod fene sem tudja, hogy melyik gyártó hogyan skálázza a szabályzóját. Lehet keresni a neten hasonlót ami könnyít valami a behatároláson, vagy kèpet feltölteni.

Csak mèrd fel a kèrdès súlyát:"nem indul az autóm mi a baja" ilyent kèrdeztèl te is.

1-8 skála esetèn kb3-4 re èrdemes állítani. Tűl melegnèl gyors lesz a vízkőkèpzès. 50 fok tartósan már nagyon meleg a kèznek. Feljebb ne nagyon állítsad tartósan. Elèg a kèzzel így behatárolni a hőfokot. Deez mèg függhet a felhasználás szokáson ès lètszámtól.

2019. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!