Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hajdúsámson, Sámsonkert felé...

Hajdúsámson, Sámsonkert felé a Sámsoni útra miért nem építenek egy Stop Shop vagy My Box jellegű bevásárlóközpont szerűséget?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy ennyi ember megfordul arra és ha el akar jutni az ember egy Müllerbe például vagy tescoba, aldiba,

lidlbe az menjen át az egész városon. Ennyivel is kevesebb lenne a forgalom a városban, hiszen a Júlia telep, Veres Péterről, Csapókertből nyilván idejárnának aklor az emberek és nem a dugóban ülnének.



2019. jún. 8. 21:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Majd 3 év múlva négysávosítják a Sámsoni utat, és akkor majd épül áruház is... majd.
2019. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Van arra két Penny is, az egyik Lidl nincs messze a Faraktáron, az Aldi és Spar viszont tényleg problémás arra felé.
2019. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2penny? Merre?
2019. jún. 10. 22:05
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
A Sámsoni úton is van egy, meg a Külső Sámsonin is.
2019. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Lassan egybenő Debrecennel - lesz ott még nagyáruház, nyugi!
2019. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Csak 1 van, google mapsen nem tudom miért rakott oda egyet


Hát Natura 2000 terület van közte nem szántó föld gondolom ezért nem épül annyira

2019. jún. 12. 00:24
 7/29 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem is lesz arra nemsokára valami Stop-shop féleség, de ahogy előttem is írták, nagy valószínűséggel az útszélesítés után. És szinte biztos vagyok benne, hogy lesz benne egy Aldi is. A Kishatár úti Park Centerben, és az Mikepércsi úti MyBox-nál is van Aldi. Meg ők mostanában nagyon terjeszkednek.
2019. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%

Minden nem lehet, de Penny és Lidl tényleg van.


Tök jó lenne az Aldi, ráadául - bár nem tudom, hogy mikor lesz vége, de az úttal kapcsolatos fejlesztéseket már elkezdték.

Érződik is a Martinka felé menő forgalmon, eddig a kutya nem ment arra, most meg mindenki arra kerül.


Úgy tudom, Sámsonba akart egy üzletet építeni a 3 közül az egyik bolt, de ott a boltok egy kézben vannak, az a vállalkozó pedig lefizette a polgármestert, aki így megakadályozta a dolgot, nem volt partner az együttműködésben. hogy ez a jelenlegi polgármester, vagy még az előző, azt nem tudom.

Az ott lakóknak nagyon jó lenne, mert ezek amostani kis gagyi Privát és társai... hát az katasztrófa. De akié ez a pár kisbolt, annak nem lenne jó, és az nyilván fontosabb, mint több ezer ember érdeke.

Pedig még Hadházon is van Lidl, ami tudjuk, hogy miféle hely...

2019. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Egy Józsapark simán elférne a Debrecen tábla hátáránál, mert lehet h annyian nem laknak Sámsonban, Sámsonkertben, h elbirjon, de úgy már működőképesek lenne a dolog szerintem.

Hajdúhadházon meg azért van, mert távolabb van Debrecentől az megint egy másik körzet, ha így gondolkodunk, az megin egy "központ" a környező embereknek gondolom.


És persze örüljünk, hogy vannak ezek, a privát, coop, magánkisboltok, de a kínálat és árban, a magánkisboltoknak van létjogosultsága, mert ünnepekkor nyitva lehetnek akár non stop is lehet 1-1. Szerintem megérett ez a rész is egy normális szintű ellátottságra, nem az h jajj be kell menni debrecenbe ha bevásárolni akar az ember.


És persze jó a penny, (halleluja, h van az is) de a kinálata neki is elég szegényes

2019. jún. 14. 04:54
 10/29 anonim ***** válasza:

Ha végre elkészül a Külső-Sámsoni út, akkor mindenki jobban tud tervezni, építeni.

Az igazi akkor lesz, ha Sámson/Sámsonkert becsatlakozik Debrecenhez - ami a választások után nagyon benne van a pakliban. Sámson biztos nem járna rosszul - már ha csak a közszolgáltatást és tömegközlekedést nézzük, akkor is!

2019. jún. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!