Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan kell szelektíven...

Hogyan kell szelektíven gyűjteni a hulladékot Ausztriában?

Figyelt kérdés
Mikor kiköltöztünk 4 felé gyűjtöttük a szemetet a házban: Restmüll, altpapier, biomüll és gelbe sack. A főbérlő viszont lehelyezett egy nagy dobozt és ráírta, hogy altkartone. Namost én azt hittem, hogy minden ami papir (tejes doboz, cigis doboz, pizzás doboz stb) ide megy majd, mert láttam, hogy ők a papíros kukába csak és kizárólag csak újságokat dobálnak. Kaptunk 2 felszòliást, hogy a pizzás és cigis dobozt ezentúl a RESTMÜLLBE rakjuk, ne a kartonhoz és ne is a papirhoz.... és itt mar tényleg elvesztettem a fonalat. Azt olvastam, hogy a sárga zsákba megy a műanyag pl. samponos flakonok, de oda dobom és egyszerűen átrakja a restmüllbe.. légyszi segítsetek!

2019. jún. 14. 17:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!