Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 21. kerület Béke tér milyen...

21. kerület Béke tér milyen környék? Mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

#kerület #Csepel #niztonság
2019. júl. 3. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Cigány telep egesz csepel központ 150.000 boxost telepítettek be 8,9,10 felszámolt gettóiból na ezután emelkedtek ezekben a kerületekben az ingatlan árak.

Nyáron sötétedés után fehér ember nincs az utcán.én nagyon nagy részben ezért is költöztem el

2019. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy van valami gáz vele... az ingatlanos nagyon ajánlgatja. Gondolom pont ezért mert senki nem akar oda költözni.
2019. júl. 3. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyu. Én itt nőttem fel, a Béke tér pont hogy nyugis. Két gázosabb rész van, az Ady lakótelep (bár már az is SOKKAL konszolidáltabb mint pl. 10éve),a másik a dűlős utcák a vízmű lakóteleppel szemben. Kőbánya na az lepra, ott rácsozni kell az összes ablakot mert jönnek befelé a cigányok. Vagy Kispest, tele alkesz zombikkal. Ezekhez képest Csepel mennyország.
2019. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovpet ***** válasza:

"Nyáron sötétedés után fehér ember nincs az utcán"


Épp tegnap jöttem arra sötétedés után. Mire számítsak? Most akkor fekete lesz belőlem pár nap alatt?


Kérdező: mindenhol lehet gond és Csepel központja tényleg nem a legjobb hely Csepelen, de a Béke tér egyáltalán nem vészes. Inkább régiek és kicsik az ottani házak és lakások meg amikor régen meccs volt, akkor sok volt ott a szurkoló és az ezzel járó hang és szemét. De nem fenyeget az a veszély, hogy feljut a csapat, tehát ez jelenleg nem gond.

2019. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1-es még sosem járt Csepelen, ez ezerszázalék! :-)
2019. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!