Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mostanában (a konyhai mosogató...

Mostanában (a konyhai mosogatónál) a vízcsap megnyitásakor lövöldöz, levegős. Lehet-e nálam a probléma, vagy a bejövő víz levegős?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, nálam nem mehet bele levegő, mert nyomás alatt van, csak kijönni tud. Jól gondolom-e?

A bojlerrel nem tudom, mi lehet a helyzet, onnan eredhet-e. Mondjuk, a mosogatóhoz az van legközelebb. A bojler csak 3 éves, és egyszemélyes háztartás, vagyis nem olyan jelentős a használat. A mosógépem (6 éves) - fűtőszála teljesen vízkőmentes, szét kellett szednem nemrég, sokat mosok. Ebből (hogy vízkőmentes) arra következtetek, hogy a bojlerben sem lehet nagy gubanc, mert ugyanolyan folyamat játszódik le ott is..


2019. júl. 13. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Az utcai hálózat levegős.
2019. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a levegőért is fizetek? Mert, szerintem az is pörgeti az órát (nyomás alatt van...)
2019. júl. 13. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy mondod. Nálunk pont hasonló a helyzet,ha csőtörés van a mi nyomóvezetékünkön valahol javítás után mi engedjük ki a levegőt(órán kersztül).

Ezért lementem a vízművekhez kiverni a balhét el is engedtek 1 havi díjat.

2019. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!! - egy havi díjjal elég gálánsak voltak...(szerencséjük, hogy nem megy be mindenki. Az lenne a ferebb, ha mindenkinek (aki azon a szakaszon fogyasz) engednének el valamennyit. Nem tudom, milyen gyakran (v. hányszor) volt már ilyen probléma nálatok (?)
2019. júl. 20. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden csőtörés v.nagyobb javítás után. Az eset után nem sokkal kiépítettek az utca végén 1 tűzcsapot,és elméleileg a vizeseknek kell feljönni légteleníteni.

Azóta más kezeli a hálózatot,de a melósok mind ugyan az a csapat.

Nos volt már velük is gond nem jöttek fel én leszóltam az ügyeletesnek,hogy kinyitom a tűzcsapot légteleníteni

de sietek és úgy hagyom a p@csába ha ők nem intézik.

10 percen belül ott voltak.

2019. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó....
2019. júl. 21. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!