Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha kint esős idő van, akkor...

Ha kint esős idő van, akkor bent mennyi a normális (relatív) páratartalom?

Figyelt kérdés

2019. júl. 14. 19:21
 1/5 anonim válasza:
Javaslok egy órát! Ez az óra sok mindenre képes és nem is drága.(ha jól tudom) Ez az óra kilyelzi hogy hány fok van bent, kint, kilyelzi azt, hogy kint milyen idő van és higy kint és bent mennyi a páratartalom. Ajánlom ezt az órát!
2019. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet akár 80-90% között is.
2019. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második köszönöm, erre gondoltam. Nekem is van páratartalom mérőm, és most 70% mutat,de egész nap esett kint.Ilyenkor akkor ez normális érték?
2019. júl. 14. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Esős időben nálam felmegy 60%-ig (most 55%, napközben volt egy-két zápor), az felett már túlságosan párás a levegő.

Száraz időben - pláne télen- viszont volt, hogy csak 25-30% körül állt, az meg már kevés, olyankor viszket a bőröm és kiszárad a szemem.

Az ideális 40-50 között van.

2019. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez függ a lakásod páraszabályzásától is, de egyèrtelműen felmegy esős-főleg tartós esős időben.
2019. júl. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!