Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kötelez bármi arra, hogy az...

Kötelez bármi arra, hogy az Obiban személyesen rendelt termékeket átvegyem?

Figyelt kérdés
Néhány hete rendeltem 2 terméket, azóta sem telefonáltak, hogy megérkeztek volna, nekem pedig lassan szükségem lenne rájuk.
2019. júl. 15. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, egyszerűen telefonon lemondtam a megrendelést. Tudomásul vették. Igaz nem OBI, de hasonló.
2019. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És telefonon mit mondtak? Nyilván felhívtad őket, hogy mi a helyzet a rendelt termékkel.
2019. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Azt mondták, hogy beszállításra várnak, türelmet kértek. Mondtam, hogy nincs, mert szükségem van a szerszámra, indul a munka. Lemondtam és megvettem máshol, ahol volt készleten igaz valamivel drágábban.
2019. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Oké, de a kérdezőnek ment a kérdés, mert ezek szerint egy telefonra vár és nem ment elébe a dolognak. Telefonálni kell.

Én házhoz szoktam kérni az Obis cuccokat és a szállítók szerint akkora a munkaerőhiány, annyira nincsenek rakodók és sofőrök, hogy sok esetben 1 hónaposra is nyúlik a szállítási határidő. Eddig még megoldották a weblapon vállalt szállítási határidőket, de bármi lehetséges. Az egymillió kivándorló hiánya mindenhol érződik.

Egyébként nem kell átvenni a boltba rendelt cuccot, meg van adva a határidő amíg átveheted, utána törlik a rendelést.

2019. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem fogok a "dolgok elébe menni", feleslegesnek érzem az érdeklődést.


A legutóbbi hasonló rendelésemnél néhány nap múlva telefonáltak, hogy megérkezett a termék (illetve megrendeléskor mondták is, hogy pár nap), mehetek érte.

Ez alkalommal viszont nem másik áruházból való átkérésről van szó, és fogalmuk sem volt, mikor érkezhetnek meg a termékek, én pedig sokat nem várnék már rá, innen jött a kérdés :)

2019. júl. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!