Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen hely az Illés utca...

Milyen hely az Illés utca Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ősszel kezdem meg az első évemet az egyetemen és jelenleg úgy tűnik, hogy a 8. kerületben, azon belül is az Illés utcában fogok lakni. A kérdésem az lenne, hogy manapság mennyire gázos az utca és a környéke? Gondolok itt arra ha esetleg este érnek haza, lehet-e valami bajom stb?
2019. júl. 17. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Uhh...


Google utcakep a te baratod, de ranezesre ez elegge a 'nyocker' kellos kozepe. Sotetedes utan egyedul ne nagyon maszkalj...

2019. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Google street view-t már én is megnéztem, de inkább olyanok válaszát várom, akiknek van személyes tapasztalatuk a környékkel. Azért köszi a választ!
2019. júl. 17. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi 100 méterenként vannak térfigyelő kamerák.
2019. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Interneten akarod kiválasztani a lakhelyedet? :D Ne tedd!!

Menj arra legalább tízszer, különböző napokon és napszakokban.

Én júniusban sétáltam ott végig utoljára, a Baross utca felől nem mennék, ha az Illés utca közepén van a ház, a Korányi felől mennék haza. Kb. félúton, tehát a Füvészkertnél van egy nagy váltás az utcaképben.

2019. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, de azon a végén meg örömlányok vannak éjjel, de látni fogod, természetesen nem lehet megspórolni az ingatlanválasztásnál a sokszori helyszínlátogatást.

Anélkül esetleg úgy járhatsz, ahogy nem akarnál.

2019. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem az interneten szeretném kiválasztani a lakhelyemet. Ott lesz albérletünk, egyik gyerekkori haverommal fogok együtt lakni. A lakást ismerőstől, jóval áron alul béreljük. Szimplán csak nyugtalanít a tudat, hogy az utca a 8. kerület közepén van és gondoltam kikérem azoknak is a véleményét akik jártasak a környéken. Köszi az eddigi válaszokat. Várom a továbbiakat ha valaki tud még valamit a környékről.
2019. júl. 18. 02:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, én laktam ott majdnem egy évig és valóban nem jó, kétes alakok mindenfele, minden napszakban. Nekem soha semmi bántódásom nem esett mondjuk, de este 10 után nem szívesen járkáltam az utcában egyedül.

2019. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!