Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ti miken vitáztatok vagy...

Ti miken vitáztatok vagy veszekedtetek építkezés vagy felújítás alatt/előtt? Természetesen úgy értem ami ezzel összefüggésben volt.

Figyelt kérdés
Érdekel az is, hogy hogyan jutottatok dűlőre az adott kérdésben. Érdekel az is, hogy ki hogyan kezelte, mi volt a legnehezebben vagy a legdurvább ügy az építkezéssel vagy felújítással összefüggésben. Köszönöm.
2019. aug. 3. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyedül álló vagy igy csak ötleteket kapok ismerőseimtől. Szóval az van amit akarok.
2019. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Építkezés alatt mindenen.

Annyira ki voltunk hegyezve idegileg, az építkezés nehézségei miatt,(csúszó határidők, nem olyan minőségű anyagok, minden drágább a tervezettnél, trehány munka miatt visszabontás, de már nem azt a színt kapod legközelebb, stb) hogy még egy bablevesen is összekaptunk.

Utána egy másik házon a felújítást már észre sem vettünk,

az építkezéshez képest fáklyásmenet volt, ezért cirkuszmentesen ment.

2019. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyre gondoltunk mindig. Nem volt különösebben vita ezen, mondjuk lakberendezésileg sokmindent rámhagyott az uram hogy döntsek én.
2019. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi "csak" felújítottunk. A férjem burkoló, de gipszkartonozik, glettel, fest is. Az én részem a lakberendezes volt. Mi a falak színén vitatkoztunk. Aztán a járólapokon. A férjem mattot akart, én fényeset. Nem értette, hogy az előszobai kőhatású nem sima felületű nem lesz jó. Persze ő nyert, ő a szaki. Azóta ő takarítja. Körömkefével, mert minden kosz beleül. A fürdőnél nyertem. :) Az ajtókat nem bírtuk kiválasztani, mert szerinte a legolcsóbb a jó. Amikor kesz lett, megegyeztünk, hogy ezt még1× soha többet. Szerencsere valás nélkül meglett. Azóta se vitáztunk. Az egyesnek ment a kéz. Ha építkezünk, tuti elválunk :)
2019. aug. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden munkálat csúszott, van ami hónapokat és utána külön brigád kellett a javításra.

Jó tanács : +30% kal számolj, az egész építkezés alatt jöttek váratlan kiadások.

2019. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most fejeztem be az építkezést, komoly tapasztalatokkal gazdagodtam😊 Jó tervező kell, a rossz tervek alapjan épített ház is ugyanannyiba kerül, bútorok helyet betervezni, generalkivitelező kell, olyan aki tőkeerős, részmunkánként utólag lehessen fizetni. Jelenlét szinte folyamatosan, az utolag nem ellenőrizhető munkafolyamatoknál ott kell lenni, fotodokumentáció! Az építkezés vége felé kell a több pénz!
2019. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!