Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szabályszerűen lett építve?

Szabályszerűen lett építve?

Figyelt kérdés
Ingatlant kerestek testvéremék, és egy két szintes házhoz mentek ki, aminek az alsó része panel, felső része kő. Sose láttam ilyen építési instrukciók, és csak érdekelne, hogy ilyet lehet-e.

2019. szept. 9. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Panel? És falazott kő?

Biztos?

2019. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Fotóm nincs, de ezért csodálkoztam, hogy ez legális építkezés volt-e.
2019. szept. 9. 17:07
 3/7 A kérdező kommentje:

*konstrukciót

Elnézést...

:D

2019. szept. 9. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Biztos panel? Nem csak betonból van? Értesz hozzá amúgy?
2019. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Google maps?


Nekem amúgy volt egyszer egy ügyfelem, aki épített egy komplett nyaralót bontott panelház darabjaiból. De úgy, hogy ajtó ablak benne volt, az eredeti :D Na most erre még egy szintet ráhúzni, az már tényleg az emberfeletti hülyeség netovábbja, de egyáltalán nem elképzelhetetlen.


Amúgy volt olyan időszak bőven, amikor még szinte semmi szabályozás nem volt. Tehát azt nem mondanám, hogy szabályszerűen, de nem is szabálytalanul áll. Ha meg eltelt 10 év, akkor elvileg jogot kapott a fennmaradásra, hacsak nem életveszélyes.

2019. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó, értem. Köszönöm :)
2019. szept. 9. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A 70'-es években sok családi ház is épült panel technológiával. De nem bontott panelből :). Ekkora marhaságot!:)

Lásd:

[link]

2019. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!