Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy 115 nm-es lakás leggyakrab...

Egy 115 nm-es lakás leggyakrabban mennyi idő alatt újítható fel szépészetileg?

Figyelt kérdés

Következőket szeretném csak csinálni: parketta, padló csere, falfestés, WC, kád, zuhany csere, ajtók, ablakok lefestése+kilincscsere+egy ajtó áthelyezés

Ezt ha van egy összeszokott felújító csapat, akkor mennyi idő még megcsinálják? 2 hét alatt lehetséges?


2019. szept. 15. 01:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 30 nap legalább.

Te már megvetted a hozzávalókat? Az is idő.

2019. szept. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ó olyan sok? :O

Nem még azok sincsenek meg sajnos... :\

2019. szept. 15. 07:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok idő, nem haladósak ezek a munkák. Rengeteget kell várni az anyagok megkötèsère. Pl èn mikor a fürdőmet csináltam, egyszer átmentem rajta glettel, hűvösebb esős idő volt, egy óra volt a munka, majd egy napig vártam, hogy száradjon. Amíg festesz padlót nem lehet csinálni, mert csak összekennèk fölöslegesen. Szóval döcögős ez, azèrt nem is szeretik ès azèrt drága.
2019. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!