Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Házunk emeletére a meleg nem...

Házunk emeletére a meleg nem megy fel! Lent új ablakok,15cm-s szigetelés. Fent tetőtér beépítés új ablakok,35cm-s szigetelés. Belső lépcső vezet fel. Lent 2db kandallóval fútök. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Az tulajdonképpen egy másik légtér.

Azt ne várd, hogy lent fűtesz, és fent meleg lesz.

Hiába száll fölfelé a meleg levegő a fizika szerint, nem fog elmenni a lépcsőig, és ott felmenni.

Nem tudom, ezt hogy gondoltad, soha eszembe sem jutna.

Fent hidegek a falak, a szigetelés persze OK, nem, vagyis lassabban engedi el a hőt, de azért dőlj neki a falnak - hideg lesz.

2019. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
A két kandalló közül az egyiket tedd az emeletre!
2019. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
Ma voltam egyik barátomnál. Náluk is ilyen az elrendezés kb. Lent kandalo és klíma fűt. Abszolút nem megy fel meleg. Nem akar felmenni a lépcsőn. Egy faxa elektromos radiátor van fenn a gyerekszobába. Így ott is jó idő van. A másik fenti szoba jég hideg. Nincs hasznápva.
2019. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Nekünk feljön, szintén kandalló. Lent mikor 27 fokra felfűtünk, fent van 33. Ez sem jó. Dögmeleg van most is, ablakot kell nyitnunk.
2019. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért nem lehet az egyik kandalló az emeletre, amikor van kémény, ami ott végigmegy.
2019. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!