Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ha generálkivitelező építi a...

Ha generálkivitelező építi a házamat, beszerezhetem én az építőanyagot?

Figyelt kérdés
Mindenki egyből kész ház árat akar mondani. Viszont nekem a rokonságban van építőanyag kereskedő, aki kedvezményesen adná az anyagokat, plusz bennük jobban megbízom. Találni fogok olyan kivitelezőt, akinek nem lesz baja ezzel, hogy én szerzem be az alapanyagot? Plusz sok mindent észrevettem, hogy külföldön olcsóbb, mint itthon, így lehet még külföldi beszerzés is lenne benn.
2020. febr. 12. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Megegyezés kérdése. A külföldi beszerzéssel vigyázz, a teljesítmény nyilatkozatot magyarul kell feltölteni. Illetve ha garanciális ügyed lesz, sokkal nehezebb intézni.
2020. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Külföldön (Ausztria) sokkal készségesebben kicserélik a hibás dolgokat, mint itthon, úgyhogy nem hiszem, hogy a garanciával gond lenne. :) Egyébként is max padlóról, mosdótálról meg ilyenekről volt szó külföldi beszerzésnél.
2020. febr. 12. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!