Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Meglehetne építeni 25-30...

Meglehetne építeni 25-30 milliobol? Es fel lehetne belül butorozni tapetazni parkettazni stb 5 millióból? Mennyi pénzt kéne adjak a munkásoknak meddig kene dolgozni rajta?

Figyelt kérdés
Találtam 2-3 millio Ft ert telket ami tenyleg szép normális nem vizes stb. Az lenne a kerdesem hogy egy kb 50-60 négyzetméteres földszinti lakást mennyiért lehetne megcsináltatni mivel neztem elado lakasokat de meghaladjak azt az összeget amit rá tudnék szánni. Tudom sok ilyen kérdés van de mégis mennyiből lehetne kihozni egy kicsi de szép modern házat.

2020. febr. 16. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Téglából kb. 350.000 Ft/nm könnyűszerkezetesből talán 300.000 Ft/nm körül megáll. Kulcsrakészen + telek, kerítés, tereprendezés stb stb. De ezek nagyon átlagos számok, kisebb, fajlagosan drágább. Konkrét ajánlatot kell kérni több kivitelezőtől. Vagy ha nem akarsz generálkivitelezőt, akkor minden munkára több ajánlatot bekérni konkrét tervek alapján
2020. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez, itt egy értelmezhetetlen kérdés. Mit; hol; miből; mik az igényeid; milyen a terület adottsága; és még millió kérdés, ami befolyásolja az árat.
2020. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!