Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szenyvíz rácsatlakozás bejelen...

Szenyvíz rácsatlakozás bejelentés elmulasztása esetén mire számítsak?

Figyelt kérdés
Mire számítsak ha nem jelentettem be a szennyvíz rácsatlakozást és kb 6 hónapja használom?
2020. márc. 16. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Borsos számlára.
2020. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Jelentsd be, hogy most kötöttél rá és annyi.
2020. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2019 es évre bekell jelentenem hogy hova használtam el 53köbméter vizet és úgy jött ez az egész hogy elmulasztottam a bejelentés
2020. márc. 16. 21:16
 4/11 A kérdező kommentje:

Sajnos illegálisan haználtam kb 6 hónapig és besem jelentettem h hálózatot építek ki

Mennyi búntetésre számítsak

2020. márc. 16. 21:18
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez szívás, mert fizetheted az 53 m3 után a talajterhelési díjat az önkormányzatnak, ami legalább háromszorosa (nálunk ötszöröse)mint a csatorna díj. Az "illegális" rákötésedből nem lesz gond, egyszerűen jelentsd be hogy rákötöttél jan 1-el, vagy kérdezd meg az ügyintézőt hogy milyen dátumot javasol.
2020. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy lehet a gerinc vezetékhez csatlakozni,hogy erről a szolgáltató ne tudjon ? Felástad az utcát is ?

Ez olyan,felmászok a villany oszlopra ,és rákötöm a vezetéket .

2020. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Telek határon belül csatlakoztam a szennyvízre a csonk az bentvolt és ugye olyan lakást vásároltam ahol nemvolt szennyvízhálózat és en rácsatlakoztam
2020. márc. 16. 21:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyula megadta a választ!

Felén 10x a szorzó.

2020. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az adig oké hogy ki fizetem a talajterhelési díjjat a gondom azzal van hogy hogyan csinaljam hogy viszonylag jól jöjjek ki a dologbol

Szedjem vissza a lakásig és jelentsem be hogy rá szeretnék csatlakozni és kifizetem a talajterhelést

Vagy pedig azt jelentsem be hogy elmulasztottam a bejelentést mert ugye fiatalon tanácstalanul magam csináltam az egész felújítást ezzel meg az a baj hogy 6 hónapja használom és a fene tudja hogy mi sül ebböl ki

2020. márc. 16. 22:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem menj oda, és add elő az igazat!

Mivel úgyis fizetned kell még lehet jobban jössz ki.

Ha elfogadják a korábbi rákötést akkor a talajterhelést (lehet) nem kell kifizetni.

2020. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!