Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen beton az ahol 2. Napon...

Grafno kérdése:

Milyen beton az ahol 2. Napon elkezdik felhuzni a falat?

Figyelt kérdés
Elszoktam menni egy építkezés mellett és az alap kiontese után a másodiknapon már húzták fel a falat. Egy héttel később már a monolitfodemre is tettek fel a falat.
2020. márc. 22. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezért vannak az adalékanyagok.
2020. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ahogy #1 írja rengeteg adalék anyag létezik, amivel gyorsítják (vagy éppen lassítják) a kötést, a bedolgozhatóságot, a képlékenységet stb.
2020. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
A kollégák a különböző adalékszerekre gondoltak. Mert ugye az adalékanyagok a beton klasszikus összetevői: a különböző tömegarányú frakciókra bontott kavics/homok, a cement, na meg a keverővíz.
2020. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"Milyen beton az... "


Ezek az épületek eladásra készülnek.

A vállalkozókat meg hol érdekli, hogy esetleg később az atomjaira hullik?!

2020. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
#4 Miért szólsz bele olyanba amiről semmit nem tudsz? Már jó ideje az FMV-n van a felelősség, nem vállalkozón.
2020. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó!

Gyaníthatóan, hogy te is ilyen szemét lakásokat építesz, azért fáj az igazság.

[link]

2020. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
72%
A vállalkozón (kivitelezőn) miért ne lenne felelősség?
2020. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mar voltam par csaladihazapitesnel, de nem lattam meg vagy hallottam volna, hogy 2 nap utan mar a falakat hozta volna fel. Meg par nap utan is torekeny volt a beton. Koszonom as infot.
2020. márc. 23. 20:11
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Normalis esetben az alap kiontese utan előbb a lábazat építése következik, amit még számos dolog követ, mire a fal elindul. Szóval nem értem milyen falat húztak rá másnap. De abban is biztos vagyok, hogy nem mérted Schmidt kalapáccsal a beton szilárdságát, szóval nem tudhatod és ezáltal mi sem, hogy milyen betonnal dolgoztak.
2020. márc. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A zsalut meghagyják tovább.
2020. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!