Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogyan tudok 30 cm magas...

Hogyan tudok 30 cm magas szegélyt csinálni térköhöz?

Figyelt kérdés

Üdv! Nincs valami ötlet, hogy tudom megvalósítani: teraszt nagyobbítanám térkővel.

A külső szélén kb 30 cm magas lenne a terasz lábazata.

Hogy tudom megoldani hogy a lábazat is legyen és szegély is a térkőnek?

Vami kész megoldásban gondolkodnék.



2020. ápr. 21. 08:41
 1/5 Dave092 ***** válasza:
Ha esetleg a Leier kerti szegélyköve nem megoldás a kérdésedre, tudnád kicsit pontosítani? Esetleg egy képet csatolni mert nem teljesen tiszta mit szeretnél valójában :)
2020. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Majd próbálok rajzolni.

A lényeg:

A térkő(terasz) szintje és a ralaj között kb 30 cm van.

Ha betonozva lanne, akkor zsalukő, zsalu aztán rá a beton, de szegélykővel ez akkor megoldható ha létezik kb 50 cm széles.

Én úgy tudom hogy 20, 25 talán 30-as van szegélkőből, ha ilyet rakok le kilátszik egy negy kuoac beton.

Így érthető?

2020. ápr. 22. 20:22
 3/5 anonim válasza:

Hogyan tudok 30 cm magas szegélyt csinálni térköhöz?

Üdv! nem tudom milyen hosszban kéne, de ha függőlegesen van rakva olyan magasat csinál az ember amilyet akar! Méretre lehet vágni gyémánt koronggal. de okvetlenül beton ágyba és beton felkenéssel!

2020. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

9m

Ha 20x100 cm egy darab akkor max 2be tudom vágni.

Így vagy 23 db kell, ha mind sikerül.

2020. ápr. 22. 22:34
 5/5 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 23. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!