Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Meddig hordható fel az alapozo...

Meddig hordható fel az alapozott falfelületre a festék úgy, hogy megfelelő legyen a kötés?

Figyelt kérdés
Ugyanis hétfőn lealapoztam a falakat, majd kedden jöttek nyílászárókat cserélni, így csupa por lett a fal, amit letakarítottam. Viszont ma tudnám színezni a szoba falait, és nem vagyok egészen magabiztos abban, hogy nem-e kell újra vékonyan alapozót felhordanom. Tehát 5 nap elteltével mit kellene tennem? Sajnos a gyártó hétvégén nem válaszol e-mailre.

2020. ápr. 26. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs ilyen megkötés. Ezek ilyen vakolaterősítő mélyalapozók, pl nálam morzsolódott a konyhában a vakolat, és ilyennel alapozva szilárd felületet kaptam. Én nem alappznám le újra, mert kérdés mennyire szívha azt be már a falad. Illetve várhatsz vele újabb 1-2 napot.
2020. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább egy vizes szivaccsal letörölném festés előtt.
2020. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szárazzal áttöröltem, felhordtam rá egy réteget, gyönyörű lett!

A kötési képessége megmaradt, csak portalanítani kellett.

2020. ápr. 26. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!