Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Netto 2500ft/m² aron jon ki a...

Netto 2500ft/m² aron jon ki a burkol, ez nem drága?

Figyelt kérdés

30m² falfeluletrol lenne szo akkor ha jol szamolom kb brutto 95 ezer lenne a munkadij.

Szerintetek gaz lenne ha rakerdezek hogy ha nem kell szamla es csak a nettot fizetnem ki, nem kuld el a francba?


2020. máj. 10. 08:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%

Nem biztos, hogy ÁFA-köteles, előbb arra kérdezz rá!

Szerintem megpróbálhatsz inkább alkudni. Mondd, hogy sokallod, egy 15%-ot alkudnál.

Ha megfelelőnek néz ki a szaki, én nem küldeném el, nincsen nagyon túlárazva.

2020. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
5-6 ezer forint/m2, ennyi a burkolás ára jelenleg, lehet ennél több Bp. és környékén, lehet ennél kevesebb keleten, de a 2500 forint gyanúsan olcsó, ehhez annyira keletnek kell menni, hogy átléped a határt! Lehet rákérdezni, hogy számla nélkül mennyi lenne, nincs ebben semmi sértő, de még a bruttó ár is egy nagyon korrekt ár, igazából én referencia nélkül ilyen áron dolgozóval nem kötnék üzletet, de a te dolgod. Ha mégis megegyeznél vele, előre semmiképp se fizess! Szóval alkudni még én nem tudom, hogy miből szeretnél, ha még jól is dolgozik, akkor ennek örülni kell. Ha meg nem, akkor venni egy nagy levegőt, és elzavarni. Ha nem akarsz szenya lenni, akkor megnézed hogy rakja föl az első 3 sort (azaz ott vagy!), s ha azzal nem vagy elégedett, kifizeted az útiköltségét és viszont látásra. A lapokat meg gyors visszabontod, amíg képlékeny a ragasztó.
2020. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nézd meg pár korábbi munkáját mert rengeteg önjelölt burkoló van és azok dolgoznak hasonló áron, aztán a végeredmény olyan mint ha csak valaki feldobálná.

Ahol szépen dolgoznak, ott 4000Ft/m2 árnál kezdődik a munkadíj.

2020. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
70%
Pécsről van szó,nem tudom,hogy az mennyire számít.
2020. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
70%
Mármint nálam Pécsen 4000ft-ért jönne ki a szaki
2020. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagykanizsán lakom így oda, nem tudom,hogy ez releváns?
2020. máj. 10. 09:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly burkoltak Zalában egy kis faluban, 2500ert, de talán vagy 80m2 is volt. Viszont nem ez volt az első munkája nekünk, és volt vagy 30 éves ismertség, pluszban én is szoktam dolgozni neki (más szakmában) úgyhogy mondhatni baráti ár volt. Idén kérdeztem tőle egy árat, 3500-at mondott. Akiket ismerek meg burkolokat 4000alatt senki nem burkol, és mindezt úgy, hogy egyikkel se olyan viszonyom van nulla, hanem egy minimális barátság van
2020. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A Kérdező NETTÓ árról beszélt, ami bruttóban, számlával 3500Ft/m2 ár.

Ez még Piripócson is olcsó. Ha nettó lenne a 3500,- akkor is.

A kérdésre pedig, hogy

"Szerintetek gaz lenne ha rakerdezek hogy ha nem kell szamla es csak a nettot fizetnem ki, nem kuld el a francba?"


Próbáld meg, aztán kiderül!

Bár én csak abban az esetben kockáztatnék, ha láttam referenciákat a munkájáról és azok minőségiek voltak, mert számla nélkül nem lesz garanciád!

2020. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
30m2 max 1 napi munka 1 embernek. :D
2020. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha szépen és jól dolgozik akkor örülj mert felénk 8-10000 alatt nem igen burkolnak + anyag. (győr)

Persze lehet találni szájhagyomány útján nyugdíjas jó szakit olcsóbban is, de ahhoz szinte csoda szükséges erre felé.

2020. máj. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!