Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerül egy kb 50-60nm-...

Mennyibe kerül egy kb 50-60nm-es (hasznos területű) tetőtér beépítése?

Figyelt kérdés

1 kisebb fürdőt, 2 kisebb szobát szeretnénk. Nyilván a lépcső miatt lesz egy kis előtér és talán egy gardbrób is befér még. Igazából jelenleg csak annyi van, hogy meg van emelve a tető, így kialakítható, de kb a 0-ról kell indulni.

Hogy konkrétabb legyek, 10 millió forintunk lenne mindenre. Vajon kijöhet belőle? (Ablakok sincsenek, de a víz és a gáz már fel van vezetve)



2020. máj. 20. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Hol van földrajzilag?

Szerintem visítva elég. Saját magad van e valami ép.ipari gyakorlatod? Pl gipszkartonozás, szoba festés, stb

2020. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha például a héjazat a beépítés figyelembevételével lett elkészítve, és van gyakorlatotok, merszetek saját kézzel hozzáfogni, akkor kevesebből is kijön, ha a cserép alatt például nincs páraáteresztő fólia, akkor azt mindenképpen pótolni kell. Erre vannak házi barkács módszerek, de igazán eredményesen egy átborítással lehet kivitelezni. Csak ez a momentum lehet1,5-2M Forint.

Én most építek be egy ~60m^2-es tetőteret magunknak, úgy, hogy a fűtésen és a vízszerelésen kívül mindent én csináltam eddig a kérdéses összeg töredékénél járok. A fürdőszoba kialakítása lesz zsebbenyúlós, de az nem is sürgős.

2020. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!