Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen szerszámokat használtok?

Milyen szerszámokat használtok?

Figyelt kérdés
Mennyire vagytok megelégedve vele? És milyen munkára használjátok?

2020. jún. 3. 20:57
 1/5 anonim válasza:
83%
Csak kék bosch és lakatos munkára használom napi szinten. Nekem beváltak de mindenki másra esküszik.
2020. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
58%
Sima fanyelű gereblyét. Amióta magammal hordom, azóta soha nem kell lépcsőznöm. Csak elhúzom vele és kész.
2020. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
67%
Miért kellett lepontozni? Irigykedtek a gereblyémre, mi?! Nagyon is hasznos jószág!
2020. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindig azt veszem, ami abban az eszközben a legjobb ár-érték arányú valami. Vannak hitachik, kék bosch-ok, és makiták, pár metabo. Meg dewalt asztali körfűrész, de más dewalt nem, az usában csak azt (meg hitachit) használtunk és nekem nincsenek túl jó emlékeim velük. Ez alól egyedül az akkus gépek képeznek kivételt, mert ott az akkuk-töltők miatt kénytelen vagyok rendszerben gondolkodni: ott hitachi van, az ütvecsavarozója szerintem az egyik legjobb, ha nem a legjobb.

Mi társasházkezelést végzünk, meg nagy ritkán lakásfelújítást.

2020. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lassan 10 éve gépgyártásban dolgozom, személy szerint főleg elektromos gépvezérlést de nem idegen tőlem a lakatos munka is, mindig csapatban dolgozunk és segítünk egymásnak. Dolgoztam már Hiltivel, Dewalttal, Makitával, Milwaukeeval, Boschal, Hitachival. Végül leendő saját vállalkozáshoz én a Milwaukee mellett tettem le a voksom, csak az nyújtott "maradandót" a felsoroltak közül. Egyetlen egy negatívumot tudok felhozni vele kapcsolatban, a 2018-2019-ben gyártott ütvecsavarozóiknál és fúrókalapácsaiknál az akku lötyögés hosszú távon bizonyos gépeknél problémát okoz. Ahogy észrevettem, ezt a 2020-as gépeiknél javították, nem lötyög az akku és az érintkező foglalat is rugalmas felfüggesztést kapott a géptestben. Ami még kifejezetten szimpatikus volt az a Metabo és az AEG, előbbivel az a problémám hogy legalább 10-15%-al drágább a többinél és nem ismerem, utóbbiba tapasztalat nélkül is beruháztam volna annyira jól összerakott gépek, csak kicsi a kínálat. Így maradtam a Milwaukeenál.
2020. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!