Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy könnyűszerkezetes nyaralóh...

Egy könnyűszerkezetes nyaralóházhoz ha szeretnek építeni egy kb 3x2metetes szobát ami fürdőszoba lenne, milyen anyagú fallal legyen ez? Mi kell hozza ? A fal és a váz érdekelne illetve hol tudom megvenni, alap már van, igazából építeni kell.

Figyelt kérdés
Elakadtam, tuti alap dolog , de nem tudom mivel s hogy álljak neki

2020. jún. 9. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva ennyi szakértelemmel én nem állnék neki egyedül...

Ács Budapest youtube csatorna. Ha van kis érzéked hozzá, akkor pár óra videózás után simán neki tudsz ugrani

2020. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egyedül szeretnék nekiállni, és nem a semmiből. Szeretnék egy minimális alap tudást szerezni egyáltalán hogy hogy smint néz ki ez az egész, nem egyedül esnek neki akivel nekiesnék ő ért hozzá illetve hozna még ember de szeretnék én is rálátni a dolgokra ezért is a kérdés, de köszönöm a csatorna ajánlást holnap átfogom böngészni
2020. jún. 10. 22:32
 3/3 Thorzoli ***** válasza:
Faváz, párazáró fólia, zöld gipszkarton, hidegburkolat, a vízszintes- függőleges sarkokban szilóval. Kifelé a vázra osb, EPS csavarozással, nemes vakolat. A szerkezetben futnak a csövek, kábelek. Ne szigetelj a szerkezeten belül, felesleges, és szakszerűtlen, bárki mondja. m i Svédországban így építettünk.
2020. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!