Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mobilgarazs (trapezlemez)...

Mobilgarazs (trapezlemez) tulajdonosok kérem osszák meg előnyöket és hátrányokat. Jó tanácsokat is megköszönném. Megéri vagy van jobb alternatív?

Figyelt kérdés

#Mobilgarazs
2020. jún. 20. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem trapézlemez kocsibeállóm van. Ajtaja nincs. Azt szeretem benne, hogy tavasszal és ősszel amikor reggel folyik az autókról a lecsapódott pára vagy vastagon le van fagyva és kapargatni kell én száraz autóval indulok.
2020. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem drágák. A szigeteletlen nyáron nagyon meleg, de már ilyenkor is. Télen szétfagysz, nem igazán kell bent ügyködni. A célnak egyébként tökéletesen megfelel, télen nem fagy leva kocsi. Nyár az nyűgös, habár nem süti a nap a kocsit, nem èri úgy az uv. de iszinyat meleg van bent, nem hiszen hogy annyira jó az. Érdemes mellé kb két gyorsan nővő fát, stb ültetni, mert akkor nem melegszik fel. Nekem nincs mobilgarázsom, hanem ugyanolyan lemezből épîtettünk fixet. A szigetelt garázs meg olyan drága, hogy abból meg majdnem építesz egy normális gyorsszerkezetűt, ami viszont nem olyan kicsi, kisebb műhelynek is elmegy.
2020. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Max belülről beszigeteled nikecellel magad . Biztos megoldható.
2020. jún. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, nem arra van, hogy benne ügyködj. Véd az időjárástól (hó, jég, jégeső, direkt napfény stb), de télen olyan hideg lesz mint kint nyáron, ha nem szellőzik, akkor sokkal melegebb lesz, mint kint.

Előny, hogy olcsó, könnyen, gyorsan telepíthető, áthelyezhető. Ma már számtalan méret, szín forma stb van belőle. Szóval akár műhelynek is jó lehet, ha megfelelő méretűt veszel, csak fenti komfort lesz benne.

2020. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!