Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mik a feltételei annak ha 3...

Mik a feltételei annak ha 3 fázist szeretnék telepítetni egy telekre?

Figyelt kérdés

Abszolúte elméleti a kérdés, és totál nem értek az elektromos dolgokhoz.


Kinéztem egy telket. Az utcában van közmű, de nincs a telekre bevezetve egyik sem. Én ha szeretnék a telken belülre 3 fázist, mert egy csápos emelőt akarnék rákötni, akkor ott milyen feltételnek kell teljesülni??

Azt leszámítva persze hogy a villany a telekre be legyen vezetve.


Illetve milyen költségekkel lehet számolni?


Köszi.



2020. jún. 21. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Keresel egy olyan hálózati tervezőt,aki a szolgáltatónál regisztrálva van.Megírja a kérelmet,és mellékeli a tervet is.

Tulajdoni lap szűkséges hozzá. A mérőóra lehet közvetlen a telken belül.Ha van rá lehetőség ,föld kábeles is lehet.DE ez jóval drágább.Föld kábelesnél egyébként is úgy csinálják,ott a 3 fázis,és utólag is rá lehet kötni az oszlopon.

Ha az óra be van kötve,onnan további már nem érdekli a szolgáltatót .

2020. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. jún. 22. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Én néhány éve csináltattam meg és ez 150000 ft-ba került az óra cserével együtt.

Utána már amit az órától csináltam az plusz pénz volt minden.

2020. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!