Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépemmel eddig nem...

Számítógépemmel eddig nem volt gond, de pár hete elvittük szervizbe újra telepítetni (úgy gondoltuk ráfér a frissítés). Hát lehet nem kellet volna?

Figyelt kérdés

Elvittük szervizbe már előtte is tapasztaltam hogy lassú lassú a gép, betudtam annak hogy 2 éve volt utoljára újra rakva biztos az a baja... Elvittük visszahoztuk és azóta (windows 7) a ram leterhetlségét jelző óra MÁRRR bekapcsolásnál 70-80% leterheltséget jelez. (A legszomorúbb viszont az amikor elindítok 1-2 dolgot youtube facebook stb és 100%-ra is felszökik....)


Ram: 1 GB

Processzor:Dual-Core CPU E5300 2.60GHz


Az lenne a kérdésem hogy most program beállítási hibás a gép azaz a szerelő ronthatott el valamit, vagy esetleg valamelyik alkatrész meghibásodását jelezheti ez a lassúság?!Összefüggés lehet ez között meg hogy néha bekapcsolom a gépet és nem indul el (bekapcsol búg egy kicsit majd lekapcsol és újraindul és ezt elég sokszor megismétli) Elég tehetetlenül érzem magam eddig bíztam a szervizben most nem tudom kihez kellene fordulnom, minden választ köszönök előre is!



2012. nov. 5. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre a gépre egy XP jobb lenne, vagy legalább kéne bele még 1 GB ram.
2012. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Windows 7hez 32bit =min 2GB ram, 64bit= min 4GB ram ajánlott.

Vegyél bele még ram memót, és ha "búg" a gép,akkor valószínü a táppal van a gond,hallgasd meg hogy melyik alkatrész a hibás.Abban az esetben tápcsere.

2012. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval a kikapcsolási problémát a tápegység hibája okozhatja értem, és akkor még 2-3 GB ram megoldhatja a lassúsági problémámot, csak mert eddig nem volt lassú csak most hogy visszajött a szervizből azért kérdezném mit tegyek :/

Erre a gépre egy XP jobb lenne - A gép követeli magának a windows 7-et xD

2012. nov. 5. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
1GB rammal ne csodálkozz hogy lassú. Szerezz még 2-3at.
2012. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm !!
2012. nov. 5. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!