Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Zártkerti ingatlan építésénél...

Zártkerti ingatlan építésénél lehet bontott anyagot használni?

Figyelt kérdés
Még nem vettem telket, de arra gondoltam, hogy ha olyan helyen lehet bontott/kimaradt anyagból építkezni, akkor vennék és azt tenném. Ha jól tudom zártkertbe mezőgazdasági épület építhető csak, ami lehet tároló, szőlőház, és talán nyaraló. Mivel ezek nem kimondott lakóépületek így lehet, hogy nem vonatkoznak az építésükre olyan szigorú szabályok? Tehát kb. én is nekiállhatok és megépíthetem bontott téglából? Hogy van ez?

#nyaraló #építkezés #zártkert #Kaláka #bontott anyag #szőlőház
2020. júl. 3. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Zártkertekre csak a beépíthetőségi %-os arány ami érdekes, ezt betartva abból építesz amit akarsz.

De ha pl. veszel öt db bontott faházat, darabonként 30 m2-eset és azokat rakod össze, ez mobilépületnek minősül, még a % sem számít.

2020. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bontott téglából lakóházat is építhetsz.
2020. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!