Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 100x100-as ablakra szeretnék...

100x100-as ablakra szeretnék külső tokos redőnyt utólag. Mekkora a legkisebb tokméret, és ha a redőny teljesen fel van húzva, kb. hány centit takar ki az ablakból? (10cm az ablak keret)

Figyelt kérdés
Hivtam redőnyöst, aki olyan redőnyt mutatott (és adott ajánlatot), aminek a tokmérete 17x17cm és teljesen fehúzott állapotban kb. 2 lamella még látszik, ami nekem majdnem 20 centit kitakarna az ablakból, ami szerintem abszurd. A pasas állítja, hogy ennél nincs kisebb.

2020. júl. 18. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Eleve azért látszik ki 2 lamella, mert a 100x100-as redőny csak így fér el ebben a méretű tokban.

Ha kisebb lenne a tok, még több lamella lógna ki.

Nekünk pl. 4 csík lóg ki, (igaz nem 100x100-as az ablak, hanem nagyobb) amikor feljebb akartam húzni akkor szorult és kézzel kellett leráncigálni.

De végül is, kérdezz meg még egy pár iparost, millió van a neten, aztán majd döntesz!

2020. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13,7 cm a legkisebb tok, belefér 100 cm magasságig a léc. De a záróléc mindenképp még kilátszik.
2020. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!