Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ezekhez a (lakott) piramis...

Ezekhez a (lakott) piramis házakhoz milyen (tégla/beton/más?) tartószerkezetet használnak, vagy mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

El nem tudom képzelni, hogy milyen lehet az a négy egyszerre erőteljes és ugyanakkor ferde(!) tartóoszlop, ami megtart akár egy alacsonyabb, akár egy viszonylag magasabb piramis alakú lakóházat.


Írjátok be a Google-be, hogy Pyramid House, vagy Living In Pyramid. Kiad néhány találatot.


A Walter Pyramid valami eszméletlen nagy sportépület!

Ha jól olvastam, ott (feltételezem (sajnos) méregdrága) fém a tartószerkezet. Így ez az ár miatt kilőve.


Más szintén lakható piramis alakú épületekhez milyen falazatot/tartószerkezetet ajánlanátok? Már ha tudtok...



2020. júl. 29. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Mi lenne, ha te linkelnél néhányat, hogy ne nekem kelljen gondolatot is olvasnom, hogy miről is beszélsz!
2020. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj egy statikussal.
2020. júl. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi lenne, ha elolvasnád a kérdést, mielőtt kommentelsz?


Vagy nekem kellene egyeseknek elmagyaráznom, hogy a kiírás soha nem csak a félkövér betűkből áll?

2020. júl. 30. 12:42
 4/6 A kérdező kommentje:

Második, éppen ezt tettem a kiírással, pontosan ide várom olyan emberek hozzászólásait (nyilván olyanokét, akik tudnak is használható információkkal szolgálni, és nem csak alaptalanul rárontani a másikra, mint az egyes) akik (akár legyenek statikusok is, teljesen mindegy) megbeszélik velem, hogy milyen megoldásokat szoktak (akár ők, akár mások) alkalmazni ilyen esetekre. Igen, ezért íródott ki a kérdés.


Innentől megkérek mindenkit, hogy magától értetődően csak az írjon hozzászólást, aki TUD érdemben válaszolni!


Köszönöm, hogy mindenki más figyelembe veszi ezt és elhagyják a kérdést.

2020. júl. 30. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha adsz egy linket, hogy miről is lenne szó! Szívesen segítek.
2020. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laylah ***** válasza:
Szerintem simán könnyűszerkezetes, fa vagy fém vázzal, esetleg keverve (tehát alapból fa, a kritikus pontokon fémmel megerősítve). Talán még vékonyabban öntött beton lehet, ha a kellő helyeken megfelelően alá van támasztva.
2020. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!