Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A saját telkemen építhetnék...

A saját telkemen építhetnék egy mini "piramis" bárt?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy bárt nyitni és van is egy üres telkem, az az ötlet jött hogy építek rajta egy piramis alakú bárt, amit a Fáraó Bár névre keresztelnék. Építéshez betont és vörös téglát használnék amit lefednék négyszögletű homokkő mintázatú linóleummal. Szerintetek megvalósítható illetve jó ez az ötlet?
2013. szept. 19. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből ezt nem lehet megállapítani. Érdekes ötlet, de nem mindegy hol van az a telek. Hogy lehet e oda építeni azt a helyi illetékes szervektől meg kell érdeklődni.
2013. szept. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg megoldható. A lényeg a forgalom. Az ajtó megoldása lesz kicsit bonyolult, mert kísérő fal kell hozzá befelé.
2013. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát az ajtóra is kitaláltam egy ötletet, alagúton keresztül kell majd bemenni. Szerencsére az előző tulaj egy hatalmas csövet ásott ki a telekről és nem temette be. Szóval az én kis építményem egy művészeti csoda lesz. :)
2013. szept. 19. 19:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy az alagútból az épületbe lift fog felvinni.
2013. szept. 19. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ez ennyire profi lesz, akkor nem lesz a linóleum egy kicsit gagyesz a tervezetséghez és az egyéb kivitelezéshez képest? Tudom, hogy szigetelni akarod eső és hó ellen, de egy keményebb terméskő is jól szigetel és ha a fugák gyorsan elvezetik a vizet, akkor nincs ideje beszivárogni még ott se. Oké, 5x drágább.
2013. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:)
2013. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!