Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Az egész országra jellemző ez...

Az egész országra jellemző ez a mostani fehér-szürke házak építése? A főépítész csak ilyenre ad ki építési engedélyt nálunk, ahol én lakom.

Figyelt kérdés
Az utóbbi években megjelent ez a stílus hogy fehér-szürke, esetleg kicsi fekete színárnyalatban építenek, újítanak fel házakat. Ti nektek ez tetszik?

2020. aug. 21. 14:20
 1/8 A kérdező kommentje:
A minimál stílusra gondolok
2020. aug. 21. 14:40
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem tetszenek, főleg mikor fekete a tető.
2020. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, tetszenek, lapostetővel kifejezetten. Bírom a modern, minimálhoz közelítő stílust (Amiket általában építenek azok valójában nem azok, csak szeretnének minimálnak tűnni)
2020. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

" A főépítész csak ilyenre ad ki építési engedélyt nálunk"


Nincsen köze senkinek a házak színéhez, kivéve várnegyed meg a hasonlóknál.

2020. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig nem vagyunk várnegyed, sem elit környék, mégis, engedélyt olyan tervre ad ki, amiben minimál fehér-szürke-fekete ház szerepel. Persze, utána úgy festetem át, ahogy nekem jól esik..
2020. aug. 21. 19:39
 6/8 A kérdező kommentje:
és inkább legyen kocka, ha egyedi alakú, akkor azt is átmódosítattja. Nem tudom, hogy ez szabályos-e így
2020. aug. 21. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Melyik2 megye?
2020. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Budapest valamely kerülete, de nem mondhatom meg. Új építésű lenne 0-ról, nem igazán értem, miért ez a szabály, de ez a szabály
2020. aug. 22. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!