Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Rendkívüli falvastagság...

Rendkívüli falvastagság esetén, 50, 75, 80 cm (ne tudják betörő bandák a falat kibontani, inkább menjenek a nyílászárókra) melyik a legolcsóbb teherhordó falazóanyag? Építési költségekkel,vakolással,festéssel együtt. Elég egy kb ár-értéktartomány is.

Figyelt kérdés

Azért elég az értéktartomány is, hogy tudjam valamely fenti falvastagság esetén hozzávetőlegesen milyen árakra számítsak négyzetméterenként.


Azért több érték, hogy ha X falazóanyag "vékonyabb" kivitelben is elég, hogy ne tudják kibontani, akkor oda elég kisebb falvastagság is.


Köszönöm elsőre a segítő szándékú, kedves, érdemi hozzászólásokat! Mindenkit pontozni fogok.



2020. aug. 31. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

30-as NF tégla.


Amúgy a legritkább esetben állnak neki falat bontani, amikor az ajtók 90%-át egy pajszerral 2 perc kinyitni.

2020. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A betörők ilyennel nem foglalkoznak,az túl hosszú ideig tart.

Ki olvasztják a műanyag ajtót.

2020. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznék vele, nemigen törnek be sehová falbontással. 4-10 perc általában egy betörésre szánt idő, annyi idő alatt az nincs meg, pláne ha közben már a mozgásérzékelős rendszer veszi őket és tudják, hogy közeleg az ellen. Mechanikai védelem a nyílászárókon + egy komolyabb külső-belső elektronikai védelem lehetőleg kivonuló szolgálattal elég kell, hogy legyen.
2020. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van rendőr a családban: 2 módszer megy a családi házaknál.

Felfeszítés, ablak betörés. Ennyi.

Nem kommandózik senki a tetőn, nem lángvágózik, nem álkulcsozik. Ahova nem lehet mérsékelt zajjal, egyszerű eszközökkel 5 percen belül bejutni, néznek könnyebbet.

2020. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Falbontás fárasztó. Egyszerűbb a nyilászárókon bemenni. Eddig szerintem csak filmben láttam olyat, hogy a betörő a falon ment be.
2020. aug. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Falbontó betörők??? Ilyenről se hallottam még. :D
2020. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már láttam. De ott volt rá idő és kitartó őslakók:)

Elvittek pár kiló rézkábelt.

2020. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!