Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kőművek bekötését, tudja...

Kőművek bekötését, tudja intézni helyettem valaki?

Figyelt kérdés
Lehet ez most egy nagyon hülye kérdés lesz, de ne kövezzetek meg érte. Csupán érdekelne, hogy ha nincs ideje az embernek. Léteznek e olyan emberek, akik eltudják intézni a közművekkel járó minden dolgot, gondolok itt a bekötésükre, meghatalmazással vagy valami.? Mármint úgy például mint mikor szülés utáni papírokat is lehet mással intéztetni... Hogy fizetek egy összeget munka végén, és ő elintéz nekem mindent, hogy ne nekem kelljen utána járkálni, és ezért szabit venni ki mindennél! Értelmes válaszokat előre is köszönöm.

2020. szept. 4. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze. MEghatalmazással. És gyakori eljárás. Nálunk a telekre a vizet pl. az a szerelő intézte aki az egész szerelést csinálta. Sok esetben egyszerűbbb is.
2020. szept. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!