Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Valakinek van saját tapasztala...

Valakinek van saját tapasztalata "Eco fiber" szálerősítésű betonozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azt olvastam jóval egyszerűbb a használata, gazdaságosabb és erősebb beton készíthető vele mint vasalással. Nem korrodál, könnyebb a kész betonszerkezet, nem kell betonvassal/hálóval bíbelődni és így időt és pénzt lehet vele megtakarítani. Ami hátrány áthidaló tartószerkezeti betonozásra nem alkalmas, viszont alapozásnak, szilárd alapfelületen használva pl. kocsibeálló, járda stb. már kivalló. Némi videó anyagot meg itt - itt leírást találtam róla, de nem sokat. Kíváncsi vagyok valakinek van-e saját tapasztalata ezzel az anyaggal kapcsolatba betonozás terén?

#betonozás #Eco fiber #Eco Fiber szálerősítésű beton #erősített beton
2020. nov. 6. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Acélhajasra gondoltam, de a helyi betonüzem (nem kicsi) körberöhögött. Ha a keveréskor én beöntöm a hozott cuccot, abban még benne lennének, de nekik nincsenek ilyen termékeik.
2020. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!