Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A jövő évi új lakásépítési...

A jövő évi új lakásépítési 5%os áfa az vonatkozni fog az építőanyagok áfájára is?

Figyelt kérdés
Idén kezdtük az építkezést, már szerkezetkész, az ablakokat akarjuk megrendelni és anyós ragaszkodik hozzá hogy csak jövőre vegyük meg mert akkor az ára 22%-kal kevesebb lesz. Persze ezt én nem hiszem el, úgy is emelni fogják a kereskedők a nettó árakat. De most tényleg úgy lesz h az építőanyag áfája is 5%lesz? Vagy csak akkor 5% az új építésű lakás ára ha kivitelezőtől vesszük meg?

2020. nov. 7. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Istenem....

Epitoanyagra NEM lesz 5% os Àfa!!!!!

Vedd meg mielobb!!!

2020. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondolom, hogy csak drágulni fog minden, de van aki csak annyit hall h építkezés 5% és nem olvas tovább
2020. nov. 7. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy te is...
2020. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért nem kell gúnyoskodni, csak megerősítésre vártam
2020. nov. 7. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ok igazad van ne haragudj. De ha mar itt nem vagytok résen kesobb mi lesz?
2020. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a baj sok hozzáértő van aki ilyenkor tanácsot ad, magunk intézünk mindent, nem kivitelezővel, hát ha így is tudunk spórolni. Köszi azért a válaszod, igyekszünk minden hiteles infót figyelni
2020. nov. 9. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!