Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mostanában sokat gondolkozom...

Mostanában sokat gondolkozom azon, hogy hol szeretném majd leélni az életemet. Szerintetek érdemes Magyarországon házat építeni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, vannak családalapítási terveim (házasság, gyerekek). Dolgoztam már külföldön (Németországban) és azt láttam, hogy ott pörög a gazdaság, az építkezés, frankó kertvárosok vannak vagány grillpartikkal... Van munkahely és anyagi biztonság. Azt lehetne mondani, hogy a fiatalok kedvence. (Ezenkívül még Hollandia jöhetne szóba.) Ezek ellenére mégis erősen gondolkozom azon, hogy a szülővárosom közelében építsek egy házat. Szerintetek megéri itt fenntartani egy otthont, vagy érjem be évente néhányszor egy hotel kényelmével, amíg a családot és a temetőt meglátogatom?

2014. dec. 17. 10:05
 1/7 anonim válasza:
Biztos nem trollkodsz?! Aki tényleg élt már Németországban, és boldogulni is tudott - volt tartós, normális munkája- az ott is marad talán mindig, és nem a gyk-ra jár szerencsétlen magyarokat kérdezgetni.
2014. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz ott lakni akkor semmi ertelme, csak a gond van vele.
2014. dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod, hol akarsz élni. (Én nem telepednének le Németországban semmi pénzért, bár én is éltem ott egy ideig, és nem is volt rossz sorom, de ez magánvélemény - szóval tényleg van ilyen ember is:S)

Én nem építenék házat vidéken, amíg nem ismered meg azt, akivel együtt akarsz élni. Lehet, hogy a leendő párodnak egészen más elképzelései lesznek, és erről együtt kell dönteni. A helyedben egy jól eladható ingatlanba fektetném a pénzem, amit vagy addig is szívesen használsz, amíg egyedül élsz, vagy kiadsz (de nagyon körültekintően).

2014. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem trollkodom, az egyetem előtt mentem ki dolgozni, jelenleg egy nemzetközileg is elfogadható diploma megszerzésére törekszem. Szerencsétlen magyarok vagyunk mi is, akik megunták az itthoni szopást...
2014. dec. 17. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda stílusod van neked, kérdező, jobb is, ha nem jössz haza a mert neked ez nem haza.
2014. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jav.: ha nem jössz haza, mert neked ez nem haza.
2014. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hazaáruló vagyok? Mindjárt megszakad a szívem...
2014. dec. 19. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!