Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Üdv! Két szomszédos lakás...

Üdv! Két szomszédos lakás közé ajtót akar vágatni egy ismerősöm. Milyen feltételekkel teheti meg, ha megteheti? Földszinti és panel.

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem lehet két lakás közé ajtót vágni. De egy statikus pontosabban megmondja.
2020. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy nem lehet. Tucatnyi meg tucatnyi ilyen lakas letezik. Meg a mi panelunkben is ajtot vagtak egyik tartofalba.

Az mas kerdes hogy hivatalosan ki tud rola.

2020. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
1es vagyok. A nem lehetet úgy gondoltam, hogy hivatalosan nem szabad. Műszakilag tudom, hogy kivitelezhető.
2020. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha megteszi és kiderül, megbüntetik érte? Mondjuk elég nehéz lenne ezt feltűnés nélkül kivitelezni.
2020. nov. 7. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Statikus írásbeli engedéjével kivághatják.
2020. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Földszint miatt nem lesz olcsó, de nem lehetetlen. Azzal viszont számolni kell, hogy a statikus minden lakásba be akar majd menni, ezt nem minden lakó fogja jó szemmel nézni. De láttam már olyant, hogy egy egész tartófal elemet kivettek és egy acél gerendával helyettesítették az összenyitott tér érdekében.
2020. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látta statikus és nincs róla statikus által készített szakvélemény akkor a késsöbbiekben ha valami gond lenne megsüllyed vagy megereszkedik az épület akkor bődűletes kártérítéseknek néztek elébe!Szerintem,de ez az én véleményem!Én biztos nem csinálnám,inkább vennék másikat!A panel az panel,a társasházban nem azt csinálunk amit akarunk!
2020. nov. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!