Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ha tesiterem-padlóval, azzal...

Ha tesiterem-padlóval, azzal a zöld gumis bevonattal lepakolnám a házam padlóját, az hűtené?

Figyelt kérdés

Csak kérdem, kíváncsiságból. :) Mert télen nem praktikus; de csinálgatok tervrajzokat; és a legutóbbinak a közepén lett egy elég hosszú folyosó, amit lehetne használni akár belső futkározásra is; ahhoz meg ilyen tesitermi padlózat nagyon megfelelő lehet. De gondoltam , télire nem praktikus; ez nekem a megérzésem, de azért hátha mégis lepakolnám azért. :)

De szerintem inkább nem, viszont változatlanul kíváncsi vagyok mások véleményére. :):)


Előre is köszönöm.



2020. dec. 1. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hűt, csak nem veszi fel a szoba hőmérsékletét annyira - kivétel a padlófűtés - ugyan úgy hideg gumi tapintása marad.
2020. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az egész gumiból, és akkor már bútor se kell... :) Jó nagy rácsos lefolyók mindenfelé, frankón végig lehet veretni sterivel. :) Hát lakni jár haza az ember, nem dolgozni, nem? :\
2020. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2-es, nem egészen értem pontosan a kommentedet.

De köszönöm az eddigieket. :):)

2020. dec. 1. 19:20
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Vegyel inkabb futogepet, ugysem fogsz rohangalni fel-ala, szerintem hamarabb megunnad, mint a gepet. Plusz az a szag...az a gumi annyira budos, el nem viselnem a lakasomban.
2020. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én szeretem a tesitermi padló-szagot. :) Egyébként a futógép meg árammal működik, azt nem tudom, mennyire dübög, de ha csak magamnak futkosok, akár helyben, akár össze-vissza; tehát az ingyen van, nem kell hozzá áramra csatlakoztatni semmit. :):) Amúgy a futógép se rossz; de az árammal működik, én meg magamnak is tudok csakúgy futkorászni; akár helyben is; és szerintem működik az is, ha pl csak simán futógép nélkül helyben futok;de ha mondjuk lenne egy olyan hosszú folyosóm, akár ott is tudhatnék futni oda-visszais hosszúakat házon belül. Egyébként csinálni szeretnék olyan szobát is, ahol van legalább 6 méter oda-vissza szaladni; én valamikor azt számoltam, hogy annyi már jó lehet; hogy mi a legkisebb hely, ha nem csak helyben futnék; és akkor úgy saccra 6 méter jött ki; tehát egy olyan szobát is szeretnék; meg persze egyértelműen szeretnék udvart is; de ha éppen bent futkosnék, ha más nem, azon a hatméteren belül lesz rá lehetőség. Nem baj, hogy nem lehet annyira felgyorsulni; én most a legkisebb helyett néztem. :):) És a hat méterrel már jól lehet valamit kezdeni; nekem tehát az már tetszik. :) És úgy próbálom, hogy az összes helyiség lehetőleg a legkényelmesebb méretű legyen; de úgy, hogy közben minél kevesebbet szedjen le a zöld területből. :):) [Még nincs konkrét telek kinézve, még csak ötletelek.:):)]
2020. dec. 2. 00:27
 6/13 A kérdező kommentje:
*Ja de amúgy ment a zöld neked is. :)
2020. dec. 2. 00:27
 7/13 A kérdező kommentje:
*Mármint #4-nek is,meg a többieknek is . :)
2020. dec. 2. 00:28
 8/13 anonim ***** válasza:

Te nagyon fura vagy :) De tetszik az ambiciozussagod.


Ahogy irtak, gumipadlo nem hűt. Tulajdonkeppen, pont, hogy szigetelőanyag.


Nekem egyébként polifoam tatamim van, 6 negyzetmeter. Azon futkarozni nem lehet, de nagyon sokfele mas mozgast igen.

2020. dec. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem 6 négyzetméterre gondolok,hanem mondjuk 6X4 méter, és mondjuk, hogyha a szoba egyik felébe becuccol valaki számítógéppel az asztalhoz, akkor mögötte még van olyan széles,meg olyan hosszú a terep, hogy lehet ott rajta valamennyire futkározni. :) Tehát pl ilyen 6X4 méteres szobára gondolok, tehát nem a négyzetméter a hat, az valami 24 körül. :):)
2020. dec. 2. 01:47
 10/13 A kérdező kommentje:

*Tehát ha mondjuk így van


___________________|

[]

O

-


R

_-->>______________|



[] a monitor

O egyik ember feje fölülnézetből,

R másik ember ott fut, oldalnézetből

:):)

2020. dec. 2. 01:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!