Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Két kéménye van a házunknak,...

Két kéménye van a házunknak, de az egyiket már nem használjuk (régen sparhelt volt az alján, amit kiszereltünk). Mit érdemes kezdeni a nem használttal?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy van-e haszna így, használaton kívül egy kémény kürtőnek. Gondolom jó, hogy szellőzik kicsit az épület (az alsó szinti falak amúgy is vizesedtek egy kicsit), de az épület melegét meg kiviheti a téglákon keresztül.


Érdemes meghagyni? Tenni valamiféle "beton kupakot" a tetejére?

Esetleg levegőcserélő rendszerhez felhasználni (mint ami a passzív házakban is van)?



2020. dec. 2. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Pl. a konyhai szagelszívóhoz is felhasználhatod.
2020. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Enni nem kér,ellenőriztetni sem kell.Ha már meg van,és nincs útba,hagynám.Sosem lehet tudni mit hoz a jövő.

Egy lemez kéménysapkát tetetnék rá,ne essen bele az eső.

Konyhai szagelszivót nem kötnék bele .Belenyomná az összes párát,zsírgőzt.Ez mind lecsapódna,vízesedne.Ki meg sohasem száradna .

2020. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólókhoz, én sem bontanám le.
2021. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!