Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mit jósoltok 2021-re a lakásár...

Mit jósoltok 2021-re a lakásárakkal kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy lakást megvenni hitelre 52-48% arányban az (önerő több), baranyában, amely jelenleg relatíve jó áron megy, ár alatt van.

Van egy érzésem, hogy 2021-ben sem mennek lejebb az árak, mivel 2 újabb támogatás érkezett a kormány részéről. Mit jósolsz érdemes lecsapni, vagy várjak hátha ?



2020. dec. 10. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A varácsgömböm azt mondja, hogy tovább emelkednek az árak köszönhetően a CSOKnak, a lakáshiteleknek, az igénynek, keresletnek.
2020. dec. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mindentudó99 ***** válasza:
Szerintem csökkennu nem fog különösebben. Ha jò àron van vedd meg
2020. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a megérzésem, annyi támogatás jött meg jönni is fog a népességcsökkenés miatt, hogy itt nem lesz megállás. Na meg a bruttó átlagbérek is növekednek...
2020. dec. 10. 13:24
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos én az ellenkezőjét látom.

Kizárólag a frekventált helyeken lehet ma lakást eladni és jövőre további 20%-os csökkenést jósolnak a szakértők.


Ezt erősíted meg te is, hiszen azt írtad, hogy " ár alatt van".

Magyarul: nem tudta az eddigi árában eladni!

2020. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%-os csökkenést milyen "szakértők" jósolnak? Ilyeneket max. a gyk-n szoktak álmodni. A vírus miatti utazási korlátozásokat jövőre lassan feloldják, a lakáskiadás újra beindul, az emberek elkezdenek dolgozni, stb. Az ég világon semmi se indokolja, hogy a jelenlegi helyzettől is rosszabb legyen, akkor miért csökkennének az árak? Pláne 20%-kal. Nevetséges :)
2020. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy ő sem tudta annyiért eladni, amennyit piaci alapon ér. Viszont lassan itt a vakcina, ami után megindul az egész felfelé megint. Szerintem pont a korona miatt lehet kicsit olcsóbban hozzájutni, ugyanis sokan nem adják el addig, amig alacsony az ár. Na meg amint említettem most jött a 5%-os áfa meg az energetikai támogatás is.

Ő egy ismerősünk egyébként.

2020. dec. 10. 20:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Vidéki kisvállalkozás, évente kb. 10 átlagos lakóházra van kapacitás, igény 22-re lenne. 12 ügyfelet kellet májustól elküldeni, mert akkor telt meg a naptár.

Szerintetek ez milyen irányba mozdítja az árakat?

2020. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Viszont lassan itt a vakcina, ami után megindul az egész felfelé megint."


Majd utána!

Kérdés csak az, hogy majd hány évvel utána??

2020. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Az igaz, hogy ő sem tudta annyiért eladni, amennyit piaci alapon ér"


Nincsen olyan, hogy "amennyit ér".

Ugyanis csak annyit ér amennyiért meg is veszik.

A többi csak ábrándozás arról, hogy miért nem adta el akkor amikor még jóval többet adtak volna érte.

Most viszont lefelé mennek az ingatlan árak.

2020. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!