Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Gipszkartont mivel a legcélsze...

Gipszkartont mivel a legcélszerűbb betonkefnis mennyezetre felragasztani?

Figyelt kérdés
Szerkezetet nem akarok, mert a belmagasság bánná.

2021. jan. 7. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyezetre nem lehet ragasztani.

Fúrj fel tetőlécet, az csak 3 cm.

2021. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, mennyezetre nem lehet ragasztani. Meg mit csinálsz amíg kötne a ragasztó? Minden egyes lapot 1-2 napig alátámasztanál? Az eredmény meg ronda is lenne.

Én is fém profilvázra építettem cirka 10 éve, és a mai napig szép sima és egyenes a felület, az eredeti plafonnak meg volt egy íve, ahogy sikerült anno a vakolás.

2021. jan. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akusztikus lengőkengyellel fémvázra sem veszítenél sokat a belmagasságból, de az egalizált cserépléc is jó lehet, bár nekem ott a szintezéssel vannak fenntartásaim, ha dupla lécezéssel és szintezőcsavarral csinálod akkor már egyszerűbb a lengőkengyel.
2021. jan. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zozoobá válasza:
Kizárt hogy biztonságossan fel tudnád ragasztani valamivel, de ha megkapja az első beázást hullik a fejedre vissza, a többit már elöttem leírták.
2021. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!