Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hozzáértők! Tömködni megtanuln...

Hozzáértők! Tömködni megtanulni (legalább közepes szinten), a videókban látható módon mennyi idő lehet? Nem másnak kívánok ilyen tetőket készíteni, csupán magunknak kisebb melléképületekre (ezért a közepes szint, ha nem lesz szép, nem probléma).

Figyelt kérdés

Szükségtelen megemlíteni az engedélyeztetést. :) És nem is ez a kérdés jelen pillanatban.


https://www.youtube.com/watch?v=v5PPneK1iCM


https://www.youtube.com/watch?v=yHVDUBkJ9Yg



2021. jan. 15. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:

A mai világban nem csinálnám a tűzveszélyessége miatt.

Annyi szeméttel fűtenek a szomszédok, hogy bármelyik kéményből kirepülhet valami parázsló anyag, és leég a tetőd.


Ha az olcsósága miatt csinálnád, ajánlanám a bontott cserepeket v. a hullámpalákat.

2021. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jót mondasz a bontott cserepekkel, csak hát egyetlen parasztházon (jelen esetben paraszt-gazdasági melléképületeken) sem mutat jól, kiváltképp nem hangulatosan. Még a fazsindely sem, azt is jobban el tudom képzelni például rönkházakon.
2021. jan. 15. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Nádazást szokták oktatni, nem nehéz úgy tudom, pár napos tanfolyam. inkább egy kis gyakorlat kell. A zsúp már nehezebb, sztem a jó alapanyag is kérdéses.
2021. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Extrém tűzveszélyes és drágább, mint a bontott cserép.
2021. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, igaz lehet, azonban már írtam: egyetlen parasztházon (jelen esetben paraszt-gazdasági melléképületeken) sem mutat jól, kiváltképp nem hangulatosan. Még a fazsindely sem, azt is jobban el tudom képzelni például rönkházakon.
2021. jan. 15. 18:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak egyetlen haragos vagy irigy ember kell hozzá, hogy "véletlenül" leégjen.

Maradnék a cserépnél.

2021. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

pl.:


[link]

2021. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Értelem szerűen lágmentesítik a nádtetőket, aki nem tudná.
2021. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy vagyonért, ha valaki nem tudná.


A lángmentesítéstől még pont ugyanúgy le fog égni, csak kevésbé intenzíven.

Ha valaki ezt sem tudná.

2021. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!