Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogy szamoljak alapteruletet?

Hogy szamoljak alapteruletet?

Figyelt kérdés

A garazst is es a teraszt is bele kell szamitani?

Pl 150m2 a lakotér

30m2 a garázs

És 40m2 a terasz

Akkor úgy kéne kiírnom a hirdetesbe hogy 220m2?


2021. márc. 3. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"keresési feltételekben szűrnék, így meg se jelenne nekem ez a hirdetés."


Miért ne jelenne meg? Még egyszer: Én azt mondtam, hogy a címbe írja bele a 220-at, ne a hirdetéshez tartozó adatokba, amikre szűrni lehet. Persze ha valaki csak a címekben keresgél, akkor valóban kiszűri akaratlanul is, de címben eleve nem érdemes keresni. A hirdetések nagy része tele van elírással, ködösítéssel, konkrétumok hiányoznak. Nem érdemes csak a címre hagyatkozni. Részletes adatokban pont az a jó, hogy azt elvileg nem lehet hibásan kitölteni, így az alapján már lehet értelmesen szűrni.

2021. márc. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én csak a hasznos alap területet adnám meg az adatokba. Majd a leírást a terasszal és a garázzsal kezdeném. Így az érdeklődő egyből tisztában lesz az adatokkal. A címben pedig kiemelném a teraszt és a garázst, ha a terasz fedett, a garázs fűtött mindenképpen fontos részlet és elfér a címben is.
2021. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!