Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Legnagyobb épület magasság 4...

Legnagyobb épület magasság 4 m, szint alatt 5 m! Ide 2 emelet elfér valahogy csúsztatva, süllyesztve?

Figyelt kérdés

Meg lehet valahogy oldani? 3 szintet szeretnénk mert max 45 m2 lehet az alapterület! Valahogy úgy képzeltem, hogy mivel dombos a telek, így lenne egy kicsit terepszint alatti rész a földszinten (egyik oldal teljesen a földben, másik üvegfallal) ami 2,6 belmagas lenne. Lenne egy emelet ami szintén 2,6 m lenne és egy teljesen föld alatti rész ahol a fürdö, wc lenne. Így: kb. 5 méter föld alatt, 4 méter föld felett lenne. A szintek közötti padlóra és lapostetöre plusz 0.80 métert számoltam az benne van már.


Müködhet ez így szerintetek?


2021. márc. 19. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hész további előírásai

- szintterület mutató

- tetőre vonatkozó előírás? Tetőhajlàs

- lehet pince?


Ki lehet matekozni a magasságot, de a műszaki megoldásod piszok drága lesz.

2021. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szintek közötti födémekre, padlóretegrendre nem elég a 80 cm.
2021. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyanús vagy Te nekem.

Lapostető, üvegfal....

Sokadik ilyen kérdésed lesz ez már.

De nem vagy elég kreatív, MartiinMarcii-tól tanulhattàl volna.

2021. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1, köszi. Tudom hogy drága lesz, de nagyon szép panorámás telek és örököltem. A szomszéd telek 35 millió forintba kerül, így megéri nekem.


2, köszi, felfogadok egy mérnököt azt hiszem.


3, nem tettem még fel kérdést ebben a rovatban. A házam is ugyanilyen lapostetős, csak nem tele üvegfal van, hanem faltól falig fix teraszajtó plusz emelö-toló ajtó.

2021. márc. 20. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!