Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Valaki ajánlana nagyon jó...

Valaki ajánlana nagyon jó Kolozsvári asztalost? Akár céget is...

Figyelt kérdés
Kolozsváron élek és nem kaptam egy valamire való asztalost sem, aki a beltéri ajtókat meg tudná csinálni rendelésre. Esetleg valaki ajánlana valakit?

2021. ápr. 16. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Igen.
2021. ápr. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
??
2021. ápr. 17. 07:00
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

ember


ezen az oldalon magyarországon élő emberek trollkodnak


valami helyi bocskorosnál érdeklődj:D

2021. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

bocs de idén nem kaptuk mega román szaknévsort



De ha te ott laksz, neked megkéne lennie

De figyi amugy nem tudsz egy jó asztalost Biatorbágyon?

Nekem ott kellene, és gondoltam, hogy mivel te ennyire penge vagy ebben az azstalos témában nem tudnál segíteni?

2021. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

7

Egyrészt nem vagyok penge a témában, mert ha az lennék nem kéne kérdezzek.

Másrészt elmondtam, hogy itt nem csak Magyarországi magyarok vannak, hanem Szlovákiából, Horvátországból, Erdélyből, Szerbiából, Franciaországból, sőt még az USA - ból is.

És gondoltam ha valaki látja majd a kérdést aki érintett, írni fog. És nem csak az időt húzni mint te

2021. ápr. 17. 20:56
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Éljen az összetartó magyarság !
2021. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6

Éljen! Én is azt gondolom. Most mutatkozik meg, miért is került oda ez a nemzet ahova... Sajnos.

2021. ápr. 17. 22:02
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Mert nem tudunk neked 500 kilóméterről mondani egy asztalost ott ahol te amugy élsz?:D


Na ez okozza a nemzet halálát, a butaság.

Ne legyél már ennyire életképtelen

2021. ápr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8

Nem ág a baj. Hanem hogy ide jössz kommentálni és leszólni. Neked írtam? Több tízezer vagy akár millió felhasználónak írtam, s gondoltam valaki hátha tud választ adni. Nem a te nyomorult 500 km-ednek írtam. Ki kíváncsi arra hogy hol laksz? Én vagyok buta? Akkor te talán zseni vagy?

2021. ápr. 18. 07:53
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Te nem vagy kiváncsi én hol lakom? akkor miért vagy meglepődve ha én se vagyok rá kiváncsi te hol laksz?.D


Szerinted mennyien vannak itt akik tudnak neked Kolozsváron asztalost ajánlani?

Inkább keress te ott helyben, ott is van internet ahogy látom, írd be hogy Kolozsvár asztalos(estleg románul, gondolom ugy előbb találsz) ne itt értetlenkedj:D

2021. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!