Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudok eljutni Zilahra...

Hogyan tudok eljutni Zilahra (Zalau), Romániába? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Debrecenből nincsen oda busz vagy vonatjárat? Én nem találtam csak Kolozsvárra..de onnan meg nem ír vonatot Zilahra.

2021. márc. 31. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vonat most csak éjszakai van, Debrecenből Püspökladányi átszállással juthatsz el Kolozsvárra, oda menetrendszerint 1:59-re ér a vonat. Busz 6:00-kor indul, 7:15-re van Zilahon.

Ez átszállásokkal, várokozásokkal úgy 12 órás út, talán megérné máshogy eljutni Nagyváradra vagy Szatmárnémetibe, esetleg Nagykárolyba, és onnan buszozni (Szatmárnémetiből például másfél óra az út Zilahba).

Románián belül buszokat itt találsz: [link]

2021. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vonatmenetrendet pedig az inforer.ro oldalon találsz. Érdemes a több átszállásos opciókat is végignézni!
2021. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi átnézem, a térképen az útvonalba csak Kolozsvár volt és Zilahra a busz és vonat ki volt húzva.
2021. márc. 31. 13:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Tipp: juss el Szatmárnémetibe pl vonattal, onnan pedig szinte óránként van busz Zilahra, ajánlom a Fany-t (nem a legjobb de román viszonylatban okés).
2021. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Megnézem.
2021. márc. 31. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Újból ki lett emelve a kérdés, március eleje óta a járványügyi korlátozások és a menetrendek is változtak, így érthető.

Egy átszállással: Debrecen-Szatmárnémeti vonattal, Szatmárnémeti-Zilah busszal, például 9:05-12:56, 14:00-15:30. (12:56, 14:00, 15:30 már más zónaidőben, vagyis úgy öt és fél óra alatt vagy ott, egy óra várakozással). Valószínűleg ez a legegyszerűbb.

Ha korábbi érkezést szeretnél (több órás éjszakai várakozás nélkül), akkor a Debrecen-Püspökladány-Nagyvárad-Zilah útvonal is opció lehet (vonat-vonat-busz), 5:34-es debreceni indulással, 13:30-as zilahi érkezéssel.


[link]

[link]

2021. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát busszal elég bonyolult. Románul sem tudok. Láttam a Ladányit, de azt nem láttam (jelölte) hogy megáll Zilahon. :/
2021. dec. 22. 22:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Vonattal is meg lehet oldani, csak a MÁV menetrendi keresőiben nincs benne minden román vonat, itt lehet böngészni: [link]

Egy van, ami szerintem normális:

Debrecen 9:05

Nagykároly 12:10

Nagykároly 12:26

Zilah 14:23

Itt 16 perc van az átszállásra, nem tudom, hogy ez lehet-e gond.

A többi lehetőség több átszállásos, hosszú várakozási idővel, késői érkezéssel.

2021. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem
2021. dec. 23. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!