Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Miből építsek pizza kemencét?

Alfanemezis kérdése:

Miből építsek pizza kemencét?

Figyelt kérdés
Szeretnék a kertbe, egy kisebb, nápolyi pizzára specifikált fatüzelésű kemencét építeni, kisebb költségvetésből és a kupoláját nem téglával építeném meg, hanem amiket láttam, gyorsbeton/perlit. A kupolájának az ívét egy pár videóban láttam, hogy fitneszlabdával oldják meg. De nemtudom, hogy ezek mennyire tartósak. Az alját samotteglával raknám ki. Hozzáértő/szakember véleményét és segítségét szeretném kérni, köszönöm.

2021. ápr. 27. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Hozzáértő szakember sajnos nem fog tudni szakszerűen segíteni ilyesfajta kókányolásban.

Egy kisebb kemencét (főleg ha csak pizzasütésre kell) nem kerül túl sokba szakemberrel rakatni. Pár százezerből kijön, és nem lesz szar.

2021. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem rossz az ötlet,az a labdás de én kicserélném a betont,anyagra és csirkehálót tennék bele hogy tartósabb legyen a kötés és azt tapasztanám be törekkel kevert anyaggal . Talapzatnak,csak samott téglát vagy kidobott villanykályhából a téglát .
2021. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hozzáértőt úgy értettem, hogy bárki, aki nálam többet tud(nemtudok sokat) ezen a téren, ezekről az anyagokról és hőállóságukról
2021. ápr. 28. 01:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Neten találsz sok infót, építésről stb. Egyszerűbb ha átnézed jobban.
2021. ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!