Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerül egy villanyoszl...

Mennyibe kerül egy villanyoszlop arrébb rakatàsa?

Figyelt kérdés
Sajnos pont kb a kapubejàrat mellett van, és arrébb kéne tetetni hogy a garàzst megfelelően ki tudjuk alkítani.

2021. máj. 12. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Először konzultálj a szolgáltatóval, hogy egyáltalán lehetséges-e.


"Igény bejelentés, elbírálás, terveztetés (felmérés, hálózat áttervezés, vezetékjog, stb), kivitelezés (kitűzés, áramszünet hirdetés, építés, átterhelés, bemérés, stb). Nagyon hosszú és költséges tud lenni."

2021. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindent lehet, pénz kérdése.


Javaslom keress egy környéket(és a szolgáltatót)jól ismerő regisztrált villanyszerelőt, aki nélkül úgysem menne az áthelyezés intézése.

Ha még van, akkor keresd fel a szolgáltató technikusát, talán ő tud jó regisztrált villanyszerelőt is, és elmondja, mekkora fába vágod a fejszéd.

2021. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy pénz ide v oda sz@rnak rá.
2021. máj. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 8 éve kérdeztem meg az EON-t, másfél méterrel kellett volna arrébb tenni. Egy milliót kértek volna 8 éve. Máshova tettem a kocsibeállót.
2021. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos, hogy odébbtennék, hiszen az oszlopok között megvan a fix standard távolság, nem lehet csak úgy elköltöztetni.
2021. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet.

Én most kérdeztem meg. Az ELMŰ azt írta a munka ő részük kb 1millió ft és ezen kívül kell keresni egy ELMŰ minősítéssel rendelkező vállalkozót. Az hogy pontosan a munka mekkora hányada az övék, nem tudom. Úgy sejtem legalább 2-3millióba kerülne, ha nem többe.

2022. júl. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy Kerül egy lakóház mellé építési telekre villanyoszlop?

Mér nincs közterületen elhelyezve?

Helyezze át ingyen a szolgáltató.

Mindenkinek meg kellene keresni az orszaggyülesi képviselőjét (országosan),hogy kotrodjanak ki a lakóházak kertjéből és az építési telekről.

Ez lenne a családtámogatás.

2023. szept. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem a telken van, hanem közterületen, a járdán, de kb pont a kerítés 1/3-ánál. végül nem lett átrakatva, egyelőre egy autónk van, így simán megoldjuk a beállást a garázsba, 2 autóval majd nehezebb lesz picit.
nov. 3. 18:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!