Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen színre festett házak...

Milyen színre festett házak tetszenek?

Figyelt kérdés
Homlokzatban gondolkodunk, de nehezen egyezik meg a családi vélemény. Tényleg mindenkinek ennyire más tetszik. Kis közvéleménykutatnék, kíváncsi vagyok mennyire oszlik meg :D

2021. máj. 22. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
En most vettem festeket, ha abba marad ez az esos ido, akkor festek. A homlokzat tejeskávé (vilagosabb fajta) a labazat sotetbarna lesz.
2021. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 mindentudó99 ***** válasza:
75%
Nekem a rikítós szinek nem tetszenek. Vajszínű vagy mogyoró ilyenek tetszenek.
2021. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Fehér,

[link]


az ablakok körül valami pasztellszínnel, talán kékeszöld, szürke, (mint a skandinávoknál) vagy kék (mint a görögöknél:)

2021. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sárga, sötétzöld vagy mahagóni nyílászárókkal.
2021. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Halványkék. Tudom tudom, gáz és magamról se hittem hogy tetszene, aztán mikor házakat néztünk, az egyik pont ilyen volt és teljesen beleszerettem abba a színbe.
2021. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is megint a fehér a favorit. Volt ilyen olyan színű, de mindet pillanatok alatt meguntam. A fehér nem véletlenül jött megint divatba a felső tízezernél és a világ fejlettebbik részén.
2021. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A saját, képzeletbeli házam törtfehér lenne, sötétzöld ablakokkal és zsalugáterekkel. Tetszik a halványzöld és -kék is, a sárgát, a bugyirózsaszínt és a barackszínt viszont utálom. Nem érdemes élénk színt választani, mert minél hatalmasabb felületet festesz vele, annál harsányabb és ízléstelenebb lesz a végeredmény.
2021. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Fehér, leginkább sötétbarna vagy zöld vagy piros fa kombinációval tetszik legjobban egy önálló házon. Az amolyan népies vagy régi polgári beütésű stílusban. Az ilyen magyar-mediterrán "vanília", meg "kávé", meg "barack" döntésképtelen színeket szeretem a legkevésbé. Akkor már inkább legyen felvállaltan sárga, bordó vagy kék... De hát mint látod itt is ízlések és pofonok :)
2021. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól is függ, hogy milyen a ház, meg a tető színétől is függ. Egy szimpla kádárkockánál nekem a világos narancssárga tetszik, vagy esetleg piros. De ha modernebb stílusú ház, akkor fehér, szürke, esetleg homokszín, vagy bármilyen világosabb barnás. De amúgy a világosabb, barnás színekkel szerintem nem lehet mellélőni, azok szépek, de nem olyan extrák, nem olyan élénkek. De amúgy én élénk rózsaszín, kék, zöld házon kívül bármilyen házszínt eltudnék képzelni. Mármint, ez nagyon árnyalat függő, de a nagyon élénk rózsaszín, kék, zöld, az nekem már túl sok.
2021. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

Eloszor is fontos az ablakok szine ill. a tetoe. Ezt ird meg, utana konnyebben tudunk segiteni.

En feheret biztos nem valasztanak, habár örök klasszikus, de rettentő csúnyán koszolodik, még ha gyér a forgalom akkor is. Számomra a tökéletes szín nem túl világos, de nem is túl sötét. Élénk, karakteres.

2021. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!